פרופילהחברה

לחברת ארמולן ישראל מגוון ציפויים לרכב, הכהיית שמשות, ציפויים דקורטיביים למרכב הרכב ופתרונות מיגון מפני פריצה שריטות ושפשופים!

2005
הקמת החברה . עיקר עיסוקה של החברה מתמקד בהכהיית שמשות לרכב בטכנולוגיות הכי מתקדמות ובתקנים המחמירים ביותר.

2008
לאחר גיוס רב של לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ וביניהם מספר לא מבוטל של לקוחות עם רכבי פאר ורכבי 4X4, גדלה החברה עוד יותר הן במספר העובדים הן במגוון השרותים אשר מספקת החברה .

מדי שנה יוצאים המתקינים לחו"ל (גרמניה, אנגליה, יפן, ארה"ב) להדרכות והכשרות ספציפיות בתחום הציפויים ועל מנת להביא לארץ את קידמת הטכנולוגיה והמוצרים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק העולמי בתחום.

2009
החברה הופכת ליבואנית הבלעדית של מגוון מוצרים יוקרתיים השייכים גם כן לתחום הציפויים ובכך מזנקת הרבה קדימה ומשאירה את מתחריה מאחור.

2016
עם תום הזיכיון עם חברת SUNTEK העולמית, החברה חותמת הסכם שיתוף עם ענקית הציפויים ARMOLAN העולמית ובכך הופכת לנציגה הרשמית של החברה בישראל המשווקת את מוצריה. החברה משנה את שמה ל"א.ר. טק - ארמולן ישראל" .

"ארמולן ישראל" גאה במוצריה הייחודיים המיוצרים והמותקנים תחת קורת גג אחת. מקום העבודה מחולק למספר תתי אזורים: מחלקת ציפויים, מחלקת צבע, מחלקת טבילות (טכנולוגיה גרמנית לציפוי בואקום), מחלקה חדשה להתזת כרום (טכנולוגיה יפנית מהפכנית), ומחלקת שרות.

משלב הרעיון והתכנון דרך הפיתוח והייצור וכלה בהתקנות ומסירת המוצרים המוגמרים ללקוח, גישת הייצור הייחודית של "ארמולן ישראל" מובילה לרמות איכות גבוהות של מוצרים.

השאיפה למצויינות באה לידי ביטוי בפיתוח, טכנולוגיה, חזון, מצויינות וקידמה.

ארמולן ישראל – אמינות, יוזמה ואיכות.